Fest HF s.r.o. Fest HF s.r.o. Fest HF s.r.o.

Informace o společnosti

Společnost FEST HF s.r.o. vznikla v roce 1999 jako firma orientující se na stavebnictví, opravy a výrobu zdvihacích zařízení, technologických zařízení se zaměřením na keramiku, slévárenství, hutní výrobu a energetiku. Během několika let došlo k výraznému rozvoji nárůstu činností a obratu společnosti. Staré výrobní a administrativní prostory v Třemošné nám začaly být malé a firma přesídlila do nových objektů výrobního areálu v Horní Bříze, kde vlastníme tři výrobní haly se sociálním zázemím, skladovací, manipulační a administrativní budovy. Všechny prostory společnosti jsou postupně opravovány a modernizovány.

 

V současné době se zaměřujeme s cca 50 zaměstnanci na dodávky celých investičních celků, opravy a výrobu v oblastech zdvihací a manipulační techniky, strojní výroby, výroby ocelových konstrukcí, stavebnictví, elektroinstalace a dřevařské výroby. Na všechny tyto činnosti zajišťujeme vypracování projektové dokumentace, revizních zpráv nebo pravidelnou servisní činnost. Společnost také zajišťuje údržbu vybraných výrobních prostředků v některých velkých společnostech Plzeňského kraje formou outsourcingu.

 

Již více než 10 let se pohybujeme na trhu, abychom pomáhali s rozvojem výrobní základny našich obchodních partnerů a doufáme, že úspěšná spolupráce bude pokračovat k ještě větší spokojenosti našich zákazníků.